پنل های خورشیدی در وات های مختلف با برندهای معتبر، مورد نیاز باغ ها و ویلاهای سقف شیب دار در شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ قابل عرضه میباشد. پنل خورشیدی باعث ایجاد انرژی می شوند. با این حال ، فاکتورهای دیگری نیز باید مورد توجه قرار گیرد: اگر حیاط شما در سمت کوچک باشد ، ممکن است فضای کافی برای نصب تعداد پنل به اندازه مورد نیاز وجود نداشته باشد. اگر این برای شما مهم است ، پس پنل های خورشیدی باغ ها و ویلاهای سقف شیب دارگزینه بهتری میباشد. انرژی خورشیدی انرژی رایگان است و تا زمانی که نورهای خورشیدی بتوانند در نور مستقیم خورشید شارژ شوند ، بدون مشکل کار می کنند و به طور خودکار بعد از غروب خاموش می شوند. در این شرایط ممکن است صاحبان خانه های کمی بتوانند انجام دهند ، بنابراین شب ها چراغ ها به سادگی کار نمی کنند. با استفاده از پنل خورشیدی مورد نیاز باغ ها، شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ می تواند برق 220 ولت شهری با جریان AC را حداکثر تا توان الکتریکی 300 وات در اختیار داشته و در مسافرت و هم چنین ویلاهای سقف شیب دار در باغ ها از آن استفاده و لذت ببرید . تولید انرژی خورشیدی و برق از سوخت های فسیلی باعث آلودگی هوا میشود. اما پنل خورشیدی این امکان را به مصرف کننده می دهد که بدون آلوده کردن هوا، انرژی موجود در نور آفتاب را تبدیل به برق برای استفاده در منزل خود کند. زمانی که نور خورشید به پنل خورشیدی می تابد، بخش اعظمی انرژی آن را به گرما تبدیل میشود و حداکثر، 20 درصد آن برق تولید میکند. پنل خورشیدی با قرار گرفتن در معرض نور خورشید بدون تاخیر و به طور سریع برق تولید میکند و تولید توان آن ها نسبت به ابعادشان نسبتا کم است. مشتریان گرامی شرکت اینورتر گروپ می توانند با قیمت های به روز پنل خورشیدی موجود مطلع شوند. لازم به ذکر است قیمت های پنل خورشیدی اینورتر گروپ مناسب و عالی و از لحاظ برند، با کیفیت و مقرون به صرفه میباشد. شما مشتریان گرامی می توانید با شرکت فنی و مهندسی و از قیمت های پنل خورشیدی مناسب برای باغ و ویلاها با بهترین برند مطلع شوید .

چگونه می توانم در باغ خود از چراغهای خورشیدی استفاده کنم؟

نحوه استفاده از چراغهای خورشیدی:

چراغ های خورشیدی برای ذخیره انرژی کافی جهت کار صحیح در شب نیاز به نور خورشید در طول روز دارند.
پایه های فشار برای چراغ های داخل زمین را فشار داده یا چکش کنید.
پست های سبک را ضمیمه کنید.
پنل های خورشیدی از راه دور را قرار دهید.

محاسبه مقدار توان پنل خورشیدی مورد نیاز برای خانه باغ

محاسبه کل وات ساعت در روز برای هر وسیله مورد استفاده
محاسبه توان تولیدی توسط پنل خورشیدی در روز
هنگامی که مقدار کل وات ساعت روزانه مورد نیاز وسایل الکتریکی محاسبه شد ، برای محاسبه مقدار توان تولیدی پنل خورشیدی ، یک ضریب 1/3 برای اندازه ماژول PV در نظر می گیریم.

اجزای اصلی سیستم خورشیدی برای باغ یا ویلا

سیستم فتوولتائیک خورشیدی شامل اجزای مختلفی است که باید با توجه به مکان سیستم ، برنامه های کاربردی و نوع سیستم ( منفصل و یا متصل ) انتخاب شوند. اجزای اصلی تولید برق خورشیدی مستقل ، برای باغ یا ویلا عبارتند از :
پنل خورشیدی : نور خورشید را دریافت و جریان برق DC تبدیل می کند.
اینورتر : خروجی جریان DC پانل خورشیدی را به یک جریان AC سینوسی برای تامین بار های AC و یا مصرف خانگی یا انتقال به شبکه سراسری تبدیل می کند.
باتری : در سیستم خورشیدی برای باغ ، تامین انرژی در هنگام شب و یا هوای ابری به عهده سیستم ذخیره ساز انرژی یا باتری می باشد.
شارژ کنترلر خورشیدی : ولتاژ و جریان پنل فتوولتائیک خورشیدی و همچنین مقدار شارژ و یا دشارژ باتری را کنترل می کند.
منابع انرژی کمکی : دیزل ژنراتور و یا موتور برق گازسوز برای تامین انرژی در تقاضای بیشتر از ظرفیت سیستم خورشیدی برای باغ استفاده می شود. همچنین ژنراتور برق اضطراری پایداری بیشتر سیستم خورشیدی برای باغ را به همراه دارد.