دی ای اچ سولار [ DAH solar ]

شرکت فناوری انرژی آنهویی داهنگ (Anhui Daheng Energy Technology) در سال ۲۰۰۹ و با ظرفیت ۱ گیگاوات تاسیس شد. این شرکت در شهر هفی (HEFEI) در نزدیکی شانگهای چین قرار دارد و مساحت آن ۱۸۰۰۰ مترمربع و تعداد کارمندانش۳۵۰ نفر است.
DAH شرکتی پیشرفته و متخصص در زمینه تحقیق و توسعه و ساخت پنل های خورشیدی، همچنین نصب، بهره برداری و نگهداری از نیروگاه های خورشیدی است و بازار فروش این شرکت به بیش از ۶۰ کشور دنیا راه پیدا کرده است.
تیم تحقیق و توسعه این شرکت از ۳۵ محقق تشکیل شده که با مطالعه بر روی آخرین دستاوردهای این صنعت موفق به ثبت ۳۰ اختراع شده اند.
محصولات این شرکت انواع استانداردهای بین المللی مورد تایید معتبرترین آزمایشگاه های دنیا را کسب کرده است.
این شرکت دارای پیشرفته ترین تجهیزات تولید اتوماتیک در جهان است که از فناوری دقیق تولید و سیستم کنترل کیفیت جهت اطمینان یابی از کیفیت محصولات تولیدی بهره می برد.
DAH با اتکا بر اصل سود متقابل و با ارائه خدمات برتر، محصولات باکیفیت و قیمت رقابتی، در بین مشتریان خود به شهرت قابل توجهی رسیده است.

  • طراحی مدرن صفحات خورشیدی شرکت SUNTECH به گونه ایست که باعث می گردد آب حاصل از برف و باران در هر زاویه و شیبی که نصب شده باشد تخلیه گردد.

  • استفاده از شیشه باریک، سبک وزن، مقاوم و بادوام در ساخت پنل های این شرکت دلیل کیفیت بالای پنل های SUNTECH می باشد.

  • تاییدیه های فنی شرکت SUNTECH منطبق با بالاترین استانداردهای آزمایشکاه های تست اروپا و امریکاست.

  • طبق رده بندی سال ۲۰۱۹ پنل SUNTECH در مقام هشتم تولید کنندگان برتر پنل خورشیدی در سطح دنیا قرار دارد.

دی ای اچ سولار [ DAH Solar ]

با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

محصولات دی ای اچ سولار [ DAH Solar ]

ماژول های سری ۷۲ سلولی شرکت DAH بهترین انتخاب برای نصب در تمام بخش ها، به خصوص نیروگاه های کوچک خانگی و واحدهای اقتصادی-صنعتی هستند. عملکرد فوق العاده این پنل ها در تست های شوره، ضد خوردگی آمونیاک، آزمایش مقاومت در برابر شن و ماسه و طوفان، توسط تست های TUV Rheinland و TUV Nord به تایید رسیده است. عملکرد مکانیکی عالی پنل ها در فشار ۲۰۰ پاسکالی باد و ۵۴۰۰ پاسکالی نیز تایید شده است. پنل های شرکت DAH عملکرد فوق العاده ای را تحت شرایط واقعی(هم در روزهای ابری زمستان با تابش کم نور خورشید و هم در روزهای گرم تابستان با تابش شدید آفتاب) فراهم می آورند.
شرکت دادمان یزد پنل های ۷۲ سلولی شرکت DAH Solar را در ظرفیت های مختلف(۳۲۰- ۳۲۵ و ۳۳۰ وات) ارائه می کند.

پنل خورشیدی ۳۲۰ واتی

مشخصات پنل ۳۲۰ وات
سلول خورشیدی سیلیکون پلی کریستالین
راندمان ۱۶.۵۱ درصد
تعداد سول ۷۲
اندازه ۱۹۵۶x۹۹۱x۳۵ میلی متر
وزن ۱۸.۷ کیلوگرم
تحمل دمایی (بهینه) ۴۰- تا ۸۵+ سانتیگراد
دیتاشیت محصول

پنل خورشیدی ۳۲۵ واتی

مشخصات پنل ۳۲۵ وات
سلول خورشیدی سیلیکون پلی کریستالین
راندمان ۱۶.۷۷ درصد
تعداد سول ۷۲
اندازه ۱۹۵۶x۹۹۱x۳۵ میلی متر
وزن ۱۸.۷ کیلوگرم
تحمل دمایی (بهینه) ۴۰- تا ۸۵+ سانتیگراد
دیتاشیت محصول

پنل خورشیدی ۳۳۰ واتی

مشخصات پنل ۳۳۰ وات
سلول خورشیدی سیلیکون پلی کریستالین
راندمان ۱۷.۰۲ درصد
تعداد سول ۷۲
اندازه ۱۹۵۶x۹۹۱x۳۵ میلی متر
وزن ۱۸.۷ کیلوگرم
تحمل دمایی (بهینه) ۴۰- تا ۸۵+ سانتیگراد
دیتاشیت محصول

تازه ترین اخبار، رویدادها و مقالات دی ای اچ سولار را از اینجا دنبال کنید …

“پیک ‌زدایی” برق شهرک‌های صنعتی در فصول گرم سال با تولید برق پاک خورشیدی

مدیر کارگروه "نیروگاه‌های خورشیدی در شهرک‌های صنعتی" انجمن سازندگان و تأمین کنندگان کالا و خدمات انرژی‌های تجدید پذیر اعلام کرد: امکان نصب ۱۲۰۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی کوچک مقیاس بر روی سقف سوله‌های شهرک‌های صنعتی کشور/ "پیک ‌زدایی" برق شهرک‌های صنعتی در فصول گرم سال با تولید برق پاک خورشیدی علیرضا داد گفت: شهرک‌های صنعتی امکان نصب حدود ۱۲۰۰ مگاوات نیروگاه‌ خورشیدی بر روی سقف سوله‌های صنعتی را دارند و در صورت تحقق این امر، بازی "بردـ برد - برد" ...

انرژی خورشیدی در اقتصاد رو به پیشرفت هند

هند سریعترین اقتصاد در حال رشد را دارا می باشد و برای حفظ این سرعت رشد اقتصادی، نیاز دارد تا به امنیت در حوزه انرژی دست یابد. علاوه بر این، رشد اقتصادی، افزایش رفاه، رشد نرخ شهرنشینی و بالارفتن مصرف انرژی منجر به افزایش تقاضا برای انرژی در کشور شده است. تا ژوئیه ۲۰۱۶ هند با تولید GW 304.76 برق پنجمین تولید کننده جهان لقب گرفت و در کنار آن باید گفت که %۶۰ این انرژی از نیروگاههای سوخت فسیلی ...

معرفی یک فلوچارت کلی برای نصب نیروگاه های خورشیدی فتوولتاییک

در این مطلب سعی شده تا یک چارچوب کلی برای نصب و راه اندازی نیروگاههای خورشیدی فتوولتاییک فراهم شود. برای این منظور،  چارچوب نشان داده شده در فلوچارت زیر را پیشنهاد می شود. شرح مرحله به مرحله ی این فلوچارت در ادامه آورده شده است: قدم ۱: اندازه گیری میزان تابش خورشید اولین قدم در این مرحله ارزیابی سایت پروژه می باشد؛ اندازه گیری مؤثر و ثبت میزان تابش خورشید. این قدم مهم ما را قادر می سازد تا ...

هم اکنون با کارشناسان متخصص و کارآزموده ما در تماس باشید!

مشاوره رایگان
Go to Top