زورسولار [ ZEVERSOLAR ]

شرکت Zeversolar یک شرکت چینی فعال در زمینه انرژی خورشیدی است که از سال 2013 به عنوان زیر مجموعه شرکت SMA (یک غول چند ملیتی فعال در زمینه تجارت انرژی های تجدید پذیر است) فعالیت می کند.
براساس اعلام مارکو ورنر (Marko Werner)، مدیر ارشد اجرایی شرکت Zeversolar GmbH، این شرکت فعالیت های تجاری خود را از 18 دسامبر 2019 متوقف کرده است.
شرکت Zeversolar در زمینه تولید اینورترهای خورشیدی تک فاز و سه فاز مجهز به ورودی های MPPT تک و چند گانه با دامنه قدرتی متفاوت تخصص دارد؛ قابلیتی که این شرکت را قادر می سازد تا به نیازهای مشتریان بازارهای مختلف پاسخ دهد.
این شرکت عمدتاً در بازار چین فعالیت می کند؛ اما چندین دفتر بین المللی آن در اروپا و استرالیا (به ویژه ملبورن) واقع شده اند. در واقع شرکت Zeversolar زمانی شکل گرفت که شرکت Zof یکی از بزرگترین تولید کنندگان اینورترهای مرکزی در سال 2007 با شرکت Eversolar (تولید کننده اینورترهای رشته ای) همراه شد. این شرکت به محض تاسیس توانست در مدت کوتاهی به موفقیت هایی چشمگیری در صنعت انرژی خورشیدی برسد و به راحتی کل بازار اروپا، استرالیا و برخی از مناطق آمریکای شمالی را تسخیر کرد. اما فروش آن در آمریکای شمالی دیگر از سر گرفته نمی شود.
دلیل محبوبیت اینورترهای Zeversolar، سادگی و قیمت رقابتی آنهاست؛ این اینورترها نشان داده اند که کلیه ویژگی های اینورترهای مدرن در کلاس جهانی را دارا می باشند، چرا که توانسته اند بازار کشور استرالیا که در زمینه سیستم های انرژی خورشیدی به شدت سخت گیر است را به تسخیر خود دربیاورند. این شرکت توانسته به دلیل تولید شارژرهای اینورترهای انرژی خورشیدی درجه یک و انواع سیستم های انرژی خورشیدی، جوایز متعددی را دریافت کند و یک برند بهتر در زمینه تولید اینورتر در سراسر جهان محسوب می شود.

زورسولار [ ZEVERSOLAR ]

شرکت Jiangshu Zeversolar New Energy با مسئولیت محدود که به Zeversolar معروف است، در اصل یک شرکت سرمایه گذاری مشترک چینی و آلمانی است و برای حمایت از شروع بهره گیری از انرژی های تجدید پذیر تاسیس شده است. این غول چینی تولید کننده اینورتر که از ابتدای سال 2007 در صنعت انرژی خورشیدی فعالیت می کند، توانسته با تولید انواع اینورترهای ارزان قیمت و مناسب نه تنها بازار چین، بلکه بازارهای مناطق مختلف جهان منجمله اروپا، استرالیا، آسیا و آمریکای شمالی را به تسخیر خود دربیاورد و به معنای واقعی کلمه طوفانی برپا کند. از این رو می توان با مرور سیر تحولی اینورترهای این شرکت، به رمز و راز موفقیت آن پی برد.

محصولات زورسولار [ ZEVERSOLAR ]

شرکت Zeversolar در زمینه تولید اینورترهای خورشیدی تک فاز و سه فاز مجهز به ورودی های MPPT تک و چند گانه با دامنه قدرتی متفاوت تخصص دارد؛ قابلیتی که این شرکت را قادر می سازد تا به نیازهای مشتریان بازارهای مختلف پاسخ دهد. به عنوان مثال سری های Eversol TL، آخرین نسل اینورترهای این شرکت محسوب می شوند و خاصتاً برای کاربردهای محدود خانگی ساخته شده است؛ در حالیکه سری های Evershine TLC و TL برای هر نوع استفاده مسکونی (خانوارهای کوچک تا بزرگ) ساخته شده اند. از طرف دیگر می توان از اینورترهای سه فاز Zeversolar’s Evershine TLC و Eversol TLC برای تامین بخش زیادی از نیازهای تجاری استفاده کرد؛ اینورترهای تولیدی این شرکت در دامنه 500 کیلوواتی تا 1 مگاواتی (سری های NSG) قرار دارند.

اینورتر Zeversolar lng Zeverlution 5000

تعداد فاز 1
راندمان 97.2 درصد
اندازه ۳۴۱x۳۹۵x۱۷۲ میلی متر
وزن 11کیلوگرم
تحمل دمایی (بهینه) 25- تا 60+ سانتیگراد
حداکثر توان ورودی 5300 Wp
حداکثر توان خروجی 1000 VA
قابلیت ها
گزینه ای مناسب برای نیروگاه های کوچک خانگی و تجاری
راندمان بالا
طراحی مناسب و استفاده از پوشش IP65 برای استفاده در فضای باز
سبک
نصب آسان
تکنولوژی بلوتوث
دیتاشیت محصول

تازه ترین اخبار، رویدادها و مقالات سان تک را از اینجا دنبال کنید …

بانک جهانی و پتانسیل تولید برق خورشیدی در کشورهای مختلف

پتانسیل تولید برق از منابع فتوولتائیک خورشیدی در اکثر کشورها آنقدر است که بتواند کل تقاضای فعلی برق آنها را تامین کند. برای سیاست گذاران و سرمایه گذاران معمولاً این سوال مطرح است که آیا پتانسیل PV در یک کشور یا منطقه خاص آنقدر خوب است که بتواند از آن نهایت استفاده را کرد؟ و اگر چنین است، این پتانسیل در چه مقیاسی است؟ تاکنون ارزیابی جهانی و بررسی کاملی  از پتانسیل PV در سطح کشورها وجود نداشته است. در ...

انرژی خورشیدی عامل صرفه جویی گسترده در مصرف آب

جامعه ملل همواره بر اهمیت آب شیرین تاکید کرده و از مدیریت پایدار منابع آب شیرین حمایت می کنند. تجربه خشکسالی های اخیر در مناطقی مانند غرب آمریکا، شاخ آفریقا، روسیه، چین و استرالیا به خوبی این واقعیت را نشان دادند که بشر به سرعت از منابع آب شیرین استفاده می کند و وقتی دیگر آبی برای استفاده باقی نماند؛ آنها هم از بین می روند. در واقع انسان ها هر روز یکی از بزرگترین منابع حیاتی خود را در ...

“پیک ‌زدایی” برق شهرك‌هاي صنعتي در فصول گرم سال با تولید برق پاک خورشيدي

مدیر کارگروه "نیروگاه‌های خورشیدی در شهرک‌های صنعتی" انجمن سازندگان و تأمین کنندگان کالا و خدمات انرژی‌های تجدید پذیر اعلام كرد: امكان نصب ۱۲۰۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی کوچک مقیاس بر روی سقف سوله‌هاي شهرك‌هاي صنعتي کشور/ "پیک ‌زدایی" برق شهرك‌هاي صنعتي در فصول گرم سال با تولید برق پاک خورشيدي علیرضا داد گفت: شهرک‌های صنعتی امکان نصب حدود ۱۲۰۰ مگاوات نیروگاه‌ خورشیدی بر روی سقف سوله‌های صنعتی را دارند و در صورت تحقق این امر، بازی "بردـ برد - برد" ...

هم اکنون با کارشناسان متخصص و کارآزموده ما در تماس باشید!

مشاوره رایگان
Go to Top