سانووا [ SUNNOVA ]

شرکت SUNNOVA به صورت تخصصی در زمینه فعالیت های فوتوولتاییک فعالیت می کند. این شرکت با بهره بردن از به روز ترین فناوری های این حوزه، در طراحی سیستم های فوتوولتاییک، تحقیق و توسعه، تولید، فروش تجهیزات خورشیدی و ارائه خدمات به مشتریان خود در سراسر دنیا مشغول به فعالیت است. SUNNOVA با چشم انداز جهانی، ذهن باز و روحیه نوآورانه به رقابت با سایر شرکت های پیشرو در این صنعت می پردازد.
در تدوین منشور این شرکت، وفاداری به شعار “تنوع، برندینگ و جهانی شدن” و التزام به حرکت پر شتاب در صنعت انرژی های پاک لحاظ شده است.
SUNNOVA ماموریت خود را ” ایجاد تغییر در آینده با استفاده ازنور خورشید” می داند.
با به روز کردن خط تولید شرکت ساووا در سال ۲۰۲۰، این شرکت صادرات خود را به اقصی نقاط جهان (با تمرکز بیشتر در بازارهای اروپا، برزیل و مکزیک) به میزان ۵ گیگاوات در سال افزایش داده و با بیش از ۸۰۰ شرکت در ۴۰ کشور مختلف همکاری می کند.

  • طراحی مدرن صفحات خورشیدی شرکت SUNTECH به گونه ایست که باعث می گردد آب حاصل از برف و باران در هر زاویه و شیبی که نصب شده باشد تخلیه گردد.

  • استفاده از شیشه باریک، سبک وزن، مقاوم و بادوام در ساخت پنل های این شرکت دلیل کیفیت بالای پنل های SUNTECH می باشد.

  • تاییدیه های فنی شرکت SUNTECH منطبق با بالاترین استانداردهای آزمایشکاه های تست اروپا و امریکاست.

  • طبق رده بندی سال ۲۰۱۹ پنل SUNTECH در مقام هشتم تولید کنندگان برتر پنل خورشیدی در سطح دنیا قرار دارد.

سانووا [ SUNNOVA ]

با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

محصولات سانووا [ SUNNOVA ]

ماژول های سری ۷۲ سلولی شرکت Sunova استفاده شده از تکنولوژی روز دنیا، بهترین عملکرد را ارائه می دهند. سیستم کنترل کیفیت این شرکت بازدهی بالای محصولات این شرکت در دراز مدت را تضمین می نماید.
مواد اولیه و تجهیزات به کار رفته در محصولات شرکت Sunova بالاترین استانداردهای دنیا را دارا هستند، تکنولوژی جدید به کار رفته در این سلول ها نیز خروجی ماژول ها را بهبود بخشیده و خطر ترک های بسیار ریز(Micro-crack) را کاهش داده است.

پنل خورشیدی ۳۳۰ واتی

مشخصات پنل ۳۳۰ وات
سلول خورشیدی سیلیکون پلی کریستالین
راندمان ۱۹.۵۶ درصد
تعداد سول ۷۲
اندازه ۱۹۵۶x۹۹۲x۴۰ میلی متر
وزن ۲۲.۱ کیلوگرم
تحمل دمایی (بهینه) ۴۰- تا ۸۵+ سانتیگراد
دیتاشیت محصول

پنل خورشیدی ۳۳۵ واتی

مشخصات پنل ۳۳۵ وات
سلول خورشیدی سیلیکون پلی کریستالین
راندمان ۱۹.۸۵ درصد
تعداد سول ۷۲
اندازه ۱۹۵۶x۹۹۲x۴۰ میلی متر
وزن ۲۲.۱ کیلوگرم
تحمل دمایی (بهینه) ۴۰- تا ۸۵+ سانتیگراد
دیتاشیت محصول

تازه ترین اخبار، رویدادها و مقالات سان تک را از اینجا دنبال کنید …

“پیک ‌زدایی” برق شهرک‌های صنعتی در فصول گرم سال با تولید برق پاک خورشیدی

مدیر کارگروه "نیروگاه‌های خورشیدی در شهرک‌های صنعتی" انجمن سازندگان و تأمین کنندگان کالا و خدمات انرژی‌های تجدید پذیر اعلام کرد: امکان نصب ۱۲۰۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی کوچک مقیاس بر روی سقف سوله‌های شهرک‌های صنعتی کشور/ "پیک ‌زدایی" برق شهرک‌های صنعتی در فصول گرم سال با تولید برق پاک خورشیدی علیرضا داد گفت: شهرک‌های صنعتی امکان نصب حدود ۱۲۰۰ مگاوات نیروگاه‌ خورشیدی بر روی سقف سوله‌های صنعتی را دارند و در صورت تحقق این امر، بازی "بردـ برد - برد" ...

انرژی خورشیدی در اقتصاد رو به پیشرفت هند

هند سریعترین اقتصاد در حال رشد را دارا می باشد و برای حفظ این سرعت رشد اقتصادی، نیاز دارد تا به امنیت در حوزه انرژی دست یابد. علاوه بر این، رشد اقتصادی، افزایش رفاه، رشد نرخ شهرنشینی و بالارفتن مصرف انرژی منجر به افزایش تقاضا برای انرژی در کشور شده است. تا ژوئیه ۲۰۱۶ هند با تولید GW 304.76 برق پنجمین تولید کننده جهان لقب گرفت و در کنار آن باید گفت که %۶۰ این انرژی از نیروگاههای سوخت فسیلی ...

معرفی یک فلوچارت کلی برای نصب نیروگاه های خورشیدی فتوولتاییک

در این مطلب سعی شده تا یک چارچوب کلی برای نصب و راه اندازی نیروگاههای خورشیدی فتوولتاییک فراهم شود. برای این منظور،  چارچوب نشان داده شده در فلوچارت زیر را پیشنهاد می شود. شرح مرحله به مرحله ی این فلوچارت در ادامه آورده شده است: قدم ۱: اندازه گیری میزان تابش خورشید اولین قدم در این مرحله ارزیابی سایت پروژه می باشد؛ اندازه گیری مؤثر و ثبت میزان تابش خورشید. این قدم مهم ما را قادر می سازد تا ...

هم اکنون با کارشناسان متخصص و کارآزموده ما در تماس باشید!

مشاوره رایگان
Go to Top